Lidl Satu Mare angajeaza vanzator

0
180

Anuntul de pe site-ul cariere.lidl.ro este urmatorul:

Pentru angajații noștri calitatea nu este doar un cuvânt, ci un mod de viață. Echipele noastre din magazin tratează cu atenție atât lucrurile mici, cât și pe cele de importanță maximă deoarece ne dorim să avem succes în orice facem.
Dacă îți place dinamismul și să faci parte dintr-o echipă diversă, atunci Lidl este ceea ce cauți!

Responsabilităţi

  • Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu
  • Vei încasa
  • Vei aranja marfa la raft
  • Te vei asigura că magazinul este curat, atât sala de vânzare, cât și restul spațiilor

Profilul dvs.

  • Să fii amabil și orientat către clienți
  • Să îți placă să lucrezi în echipă
  • Să dai dovadă de implicare și să fii flexibil
  • Experiența în domeniu reprezintă un avantaj
  • Să fii punctual și rezistent la stres

Oferta noastră

  • Un pachet salarial atractiv și peste medie
  • Bonuri de masă
  • Asigurare medicală
  • Școlarizare personalizată pe diverse teme cu un trainer dedicat
  • Un mediu de lucru plăcut, modern și dinamic
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională
Comentarii Facebook