Studenții de la universitățile de stat, dar și de la cele private acreditate sau autorizate vor beneficia de gratuitate la transportul intern feroviar începând de miercuri, a declarat luni, pentru Agerpres, secretarul de stat pentru învățământ superior Gigel Paraschiv.
DESPRE NOI
NOI ÎȚI FACEM CUNOSCUTĂ AFACEREA!
Politica de confidențialitate
Politica de cookie
Telefon: Tel.: 0744.111.467 / 0744.987.532 / 0740.427.877
Contactați-ne: office@smlive.ro











