AcasăSPORTOlimpia şi-a prezentat primele cinci achiziţii. Sătmărenii au bătut palma, în chiar...

Olimpia şi-a prezentat primele cinci achiziţii. Sătmărenii au bătut palma, în chiar ziua conferinţei, cu un fost jucător al Stelei sau Rapidului

Revenită în weekendul trecut din cantonamentul de două săptămâni din Cipru, Olimpia Satu Mare şi-a reluat de marţi pregătirea pe plan local. Ieri, antrenorul Bogdan Andone şi preşedintele Attila Karda au ieşit în faţa presei şi au susţinut o conferinţă în care au tras câteva concluzii despre stagiul efectuat pe Insula Afroditei, au vorbit despre planurile de viitor ale clubului, însă au prezentat şi cele cinci achiziţii din această iarnă.

Cititi continuarea pe liga2.prosport.ro click aici

RELATED ARTICLES

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.