Cinci avocați din Bihor și trei din Satu Mare vor reprezenta barourile din cele două județe la Congresul avocaților 2022.
Evenimentul este organizat de Uniunea Națională a Barourilor din România pe 17 și 18 iunie, la București.
Din Satu Mare vor participa la Congresul Avocaților 2022 avocații Vlad Băculescu (decanul baroului și consilier UNBR), Valeriu Bancea și Janos Székely.
Citiți continuarea pe bihorjust.ro, click aici












