Mai devreme m-am certat cu un tip la bar și s-a încordat la mine. M-am ridicat frumos de pe scaun și i-am zis: ”Fraiere, vezi-ți de treabă că io am fost în armată în Afganistan și am omorât oameni!!!”
Nevastă-mea s-a uitat la mine și mi-a zis cu juma’ de gură: ”Iubitule, dar tu ai fost bucătar în Afganistan…”
”Da, dar știi cum gătesc eu…”
DESPRE NOI
NOI ÎȚI FACEM CUNOSCUTĂ AFACEREA!
Politica de confidențialitate
Politica de cookie
Telefon: Tel.: 0744.111.467 / 0744.987.532 / 0740.427.877
Contactați-ne: office@smlive.ro












