Florin Gardos scrie pentru eusunt12.ro urmatorul text emotionant si motivant totodata:
„Cand revii, Florine?” Pana de curand, asta era intrebarea care-mi venea mereu in minte si in inbox-ul paginii mele de Facebook.
Sunt unele lucruri cu care, pur si simplu, trebuie sa te impaci, sa le iei asa cum sunt si sa iti indrepti „analiza” spre alte puncte.
Asa ca acum ma intreb altceva – ce sfaturi as avea pentru Florin Gardos din vara lui 2014, care urma sa plece la un club din Premier League. „
Cititi continuarea pe eusunt12.ro click aici


