Cel mai așteptat show al toamnei, “Supraviețuitorul”, a debutat luni seară, 12 septembrie, în forță. S-au făcut echipele, câte opt concurenţi în fiecare dintre cele două triburi, și s-au ales liderii, iar din a doua zi de concurs “au intrat în pâine” așa cum se cuvine, cu probe extreme.
Telespectatorii s-au putut delecta şi cu câteva imagini deocheate, după ce camerele video au surprins-o pe una dintre concurente într-o poziţie care lăsa la vedere tot.
Domnişoara în cauza s-a aplecat mult prea tare, iar hăinuţele prea scurte au trădat-o. Concurenta purta o pereche de slipi extrem de decupaţi şi a încercat să se acopere cu o bluză legată la brâu.
Sursa: click.ro











