Consiliul Județean Satu Mare, Primăria Municipiului Satu Mare, Consiliul Municipal Satu Mare și Asociația Artiștilor Plastici Satu Mare vă invită cu drag să luați parte joi, 25 mai 2017, incepand cu ora 16:00, la vernisajul expoziției de arte vizuale al artistei Belanszky-Demko Beata în Galeria de Arte Plastice a Consiliului Județean Satu Mare.
Programul cultural este asigurat de elevii Școlii de Arte Satu Mare: Nastai Marisa – prof. Pap Beata și Bârle Simina – prof. Sallai Laszlo.
Moderator: Varga Maria
Expoziția este deschisă între 25 mai 2017 și 14 iunie 2017.











